Rüyada bekar kıza çeyiz almak

Rüyada bekar kıza çeyiz almak ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına inanılır.

Rüyada bekar kıza çeyiz almak gördüyseniz:

  • Çevrenizi güzelleştirici işlerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada bekar kıza çeyiz almak eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı kararlar alacağına işarettir.

Rüyada bekar kıza kısmet çıkması çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına işaret eder.

Rüyada bekar kıza sarılmak ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada bekar kıza görücü gelmesi işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, iki tarafın da çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada bekar kıza altın takmak önemli ve ciddi işler yapacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada bekar kıza talip çıkması yükseleceğine, atılım yapacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada bekar kıza görücü gelmesi diyanet maddi ve manevi zararların sona ereceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar kıza yüzük takılması ticaretinin gelişeceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.