Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, korkularını yeneceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan fırsatları fark etmeniz gerekiyor.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına yorulur.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar bi kızın hamile olduğunu görmesi kötü duygularını yeneceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına rivayet eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek ve doğurmak sürekli bağırıp çağıracağına, rahatsızlık vereceğine tabir olunur.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek ihya ayrılanların birleşeceğine, kazançlı çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bekar kızın kendini hamile olduğunu görmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka bir bekar kızın hamile olduğunu görmek problemleri teker teker çözeceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına rivayet eder.

Rüyada bekar kızın kendisini hamile olduğunu görmesi canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments