Rüyada bekar kızını gelinlikle görmek

Rüyada bekar kızını gelinlikle görmek rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, hayallerinin suya düşeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bekar kızını gelinlikle gördüyseniz:

  • Kontrolden çıkan olaylar söz konusu olabilir.

Rüyada bekar kızını gelinlikle görmek alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine işarettir.

Rüyada bekar kendini gelinlikle görmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, geçiminin güçleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bekar teyzesini gelinlikle görmek insanlarla arasının iyi olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar arkadaşını gelinlikle görmek muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine inanılır.

Rüyada bekar ablasını gelinlikle görmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada bekar birini gelinlikle görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada bekar kuzenini gelinlikle görmek sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada bekar kardeşini gelinlikle görmek çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments