Rüyada belediye başkanıyla el sıkışmak

Rüyada belediye başkanıyla el sıkışmak parasının ve canın güvende olacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada belediye başkanıyla el sıkışmak gördüyseniz:

  • Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için para sarfedebilirsiniz.

Rüyada belediye başkanıyla el sıkışmak birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada belediye başkanıyla tokalaşmak yeni bir hayat kurulacağına, başarılarının daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada belediye başkanıyla sohbet sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada belediye başkanıyla öpüşmek düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada belediye başkanıyla konuşmak diyanet yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada belediye başkanıyla ilişkiye girmek zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada belediye başkanıyla evlenmek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına yorulur.

Rüyada belediye başkanıyla oturmak kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments