Rüyada belimde silah vardı

Rüyada belimde silah vardı muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belimde silah vardı gördüyseniz:

  • Bitirilmesi gereken işlerinizi engelleyen kişiler olabilir.

Rüyada belimde silah vardı karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine alamet eder.

Rüyada belimde silah görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, sevdiği insanların olacağına rivayet eder.

Rüyada belimde tabanca görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada silah silah görmek şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak yaşamdan elini eteğini çekeceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada silah görmek silah atmak insanlara olan güvenini kaybedeceğine, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına delalettir.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına tabir olunur.

Rüyada silah ve silah sesi duymak sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments