Rüyada beyaz çarşaf görmek diyadinnet

Rüyada beyaz çarşaf görmek diyadinnet uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada beyaz çarşaf görmek diyadinnet gördüyseniz:

  • Mükemmellik potansiyeli taşıyan konular kendini gösterebilir.

Rüyada beyaz bir çarşaf görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz çarşaf görmek diyadinnet çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz çarşaf ve yatak görmek çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz yeşil çarşaf görmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, işlerinin kötüye gideceğine delalettir.

Rüyada beyaz çarşaf yatak görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asılı beyaz çarşaf görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çarşaf görmek ne demek mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada beyaz yorgan çarşaf görmek kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.