Rüyada beyaz elma yemek

Rüyada beyaz elma yemek eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz elma yemek gördüyseniz:

  • Biraz araştırma yapmanızda fayda var.

Rüyada beyaz ata elma yedirmek ruhsal olarak etkileneceğine, hevesinin kursağında kalacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz elma yemek iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine tabir olunur.

Rüyada dalından beyaz elma koparmak şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz elma koparıp yemek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, işlerini boşvereceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada elma ağacından kırmızı elma toplamak günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil elma ağacından elma yemek işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına rivayet eder.

Rüyada elma ağacı görmek elma yemek işlerine bereket geleceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil elma ve kırmızı elma toplamak çok büyük işlere adın yazdıracağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments