Rüyada beyaz kedinin elini ısırması

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması sorunların çabucak halledileceğine, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması gördüyseniz:

  • Çok fazla çalışmanız gerekebilir.

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına işarettir.

Rüyada kedinin elini öpmesi asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, kalkınacağına, ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada kedinin elini yalaması uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kedinin elini ısırması sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada kedinin elini ısırdığını görmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine işarettir.

Rüyada kara kedinin elini ısırması üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada bir kedinin elini ısırması elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada elini kedinin ısırması insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments