Rüyada beyaz kuşu sevmek

Rüyada beyaz kuşu sevmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada beyaz kuşu sevmek gördüyseniz:

  • Değişmesi gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında inat etmemekte fayda var.

Rüyada beyaz kuşu sevmek sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına işarettir.

Rüyada beyaz muhabbet kuşu görme yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine delalettir.

Rüyada beyaz deniz kuşu görmek güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz muhabbet kuşu öpmek bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kuşu kafese koymak kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz bir muhabbet kuşu görmek başarılı bir insan olacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına işarettir.

Rüyada beyaz deve kuşu görmek üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine rivayet eder.

Rüyada muhabbet kuşu görmek beyaz iç dünyanızın sakinleşeceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments