Rüyada beyaz lahana yemek

Rüyada beyaz lahana yemek işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, çok sevileceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, en yüksek makamlara oturacağına, iyi halini yitireceğine, yarasını saracağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada beyaz lahana yemek gördüyseniz:

  • Kısacası beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada beyaz lahana ne demek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz lahana yemek iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz top lahana görmek sağlık sorunları yaşanacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz lahana almak bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz lahana yaprakları görmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz lahana turşusu görmek tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada beyaz lahana görmek diyanet ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada pazarda beyaz lahana görmek huzurun bozulacağına, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments