Rüyada beyaz leblebi görmek

Rüyada beyaz leblebi görmek bazı şeylerin ortaya çıkacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hayatının düzene gireceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz leblebi gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi koruyarak ilerlemelisiniz.

Rüyada beyaz leblebi görmek şansın yüze güleceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına delalettir.

Rüyada beyaz leblebi yemek yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı beyaz leblebi görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz leblebi şekeri yemek büyük miktarda kazanç sağlayacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz leblebi görmek ne demek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, böylelikle yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada beyaz şekerli leblebi görmek karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz leblebi kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz leblebi toplamak gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments