Rüyada beyaz mendil vermek

Rüyada beyaz mendil vermek elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, önündeki engelleri aşamayacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz mendil vermek gördüyseniz:

  • Dramatik gösteriler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz mendil vermek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına işarettir.

Rüyada beyaz mendil bulmak maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, iş hayatında saygı göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elinde beyaz mendil sallamak aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz selpak mendil görmek hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada işlemeli beyaz mendil görmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına işarettir.

Rüyada birinden beyaz mendil almak her hayalini de gerçekleştireceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada birine beyaz mendil vermek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, sonunda maddi zarara gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz işlemeli mendil görmek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments