Rüyada beyaz motor

Rüyada beyaz motor bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, her zaman neşeli olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz motor gördüyseniz:

  • İmajınız, kariyeriniz veya toplum içerisindeki duruşunuzla ilgili konularda hassaslaşabilirsiniz.

Rüyada beyaz elbise beyaz ayakkabı giymek bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz beyaz yılan görmek yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, yeni şeyler deneneceğine alamet eder.

Rüyada beyaz beyaz görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz gelinlik ve beyaz damatlık görmek eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına inanılır.

Rüyada beyaz kedi ve beyaz köpek görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz beyaz güvercin görmek işlerin ve kazancın bir anda artacağına, kendi patronu olacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.