Rüyada beyaz takke almak

Rüyada beyaz takke almak bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada beyaz takke almak gördüyseniz:

  • Acele işlere teşebbüs etmemelisiniz.

Rüyada beyaz takke almak yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada başında beyaz takke görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, zaferlere doymayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz takke hediye almak duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz takke giymek sağlığın bozulma noktasına geleceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz takke takmak aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz takke görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz takke görmek nablusi hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada takke çıkarmak işlerinden de geri kalacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments