Rüyada bıldırcın tutmak

Rüyada bıldırcın tutmak birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin yüzünün güleceğine, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada bıldırcın tutmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilere baskı yapmamanızda fayda var.

Rüyada bıldırcın atılan adımların başarıya çıkacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bıldırcın sevmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada bıldırcın tutmak sürekli tartışacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine inanılır.

Rüyada bıldırcın yumurtası maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına delalettir.

Rüyada bıldırcın eti görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına alamet eder.

Rüyada bildırcın görmek yapılan hataların düzeltileceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada bıldırcın kafesi görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada yumurtadan bıldırcın çıkması gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments