Rüyada bilezik seçmek

Rüyada bilezik seçmek rahat şekilde yaşayacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine inanılır.

Rüyada bilezik seçmek gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki veya farklı kültürlerden gelen kişilerle problemler yaşayabilirsiniz.

Rüyada bilezik altın bilezik görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, hayatının kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bilezik altın bilezik takmak işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bilezik çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine işarettir.

Rüyada bilezik yapmak sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, mutluluğunun artacağına işarettir.

Rüyada bilezik tartmak aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir bilezik takmak maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada pembe bilezik kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına inanılır.

Rüyada bilezik almak onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments