Rüyada bir akrabayla karşılaşmak

Rüyada bir akrabayla karşılaşmak işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, rüya sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir akrabayla karşılaşmak gördüyseniz:

  • Güvenlik başlığı altında öne çıkan konular olursa hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor.

Rüyada akrabayla kucaklaşmak küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına alamet eder.

Rüyada akrabayla gezmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına işaret eder.

Rüyada bi akrabayla tartışmak hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, ün yapmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada akrabayla helalleşmek insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına alamet eder.

Rüyada akrabayla kavga maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine işaret eder.

Rüyada akrabayla tartışmak rekabet edebilme gücünün artacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrabayla uyumak yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada bir akrabayla küsmek kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments