Rüyada bir askerden hediye almak

Rüyada bir askerden hediye almak her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada bir askerden hediye almak gördüyseniz:

  • Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor.

Rüyada bir askerden hediye almak uzun bir hayat yaşayacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada askerden hediye almak sebep olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına rivayet eder.

Rüyada askerden su istemek ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, durumun değişmesine rivayet etmektedir.

Rüyada askerden gelmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına işarettir.

Rüyada askerden kaçtığını görmek yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, elinin sıkışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerden döndüğünü görmek huzurlu hissedileceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada bir askerden yardım istemek epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerden anahtar almak yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments