Rüyada bir başkasının bacağının kanadığını görmek

Rüyada bir başkasının bacağının kanadığını görmek gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza, sevdikleri ile birlikte olacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasının bacağının kanadığını gördüyseniz:

  • Bazı gelirler sonlanabilir veya ikili ilişkilerde maddi anlamda dürüst davranılmaması sorun yaratabilir.

Rüyada bir başkasının bacağının kanadığını görmek ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine yorulur.

Rüyada bacagının kanadıgını görmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ bacağının kanadığını görmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, patron koltuğuna geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin bacağının kanadığını görmek çok hayırlı şeylere, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine yorulur.

Rüyada bir çocuğun bacağının kanadığını görmek dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına inanılır.

Rüyada çocuğun bacağının kanadığını görmek sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin bacağının kanadığını görmek üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, çok büyük üzüntüler duyacağına inanılır.

Rüyada birinin bacağının kanadığını görmek sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments