Rüyada bir böbreğinin alındığını görmek

Rüyada bir böbreğinin alındığını görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, onun zamanını çalacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada bir böbreğinin alındığını gördüyseniz:

  • Sizin arkanızdan bazı işler çevirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada bir böbreğinin alındığını görmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, ruhen rahatlığa erileceğine delalettir.

Rüyada böbreginin alındığını görmek dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına alamet eder.

Rüyada sol böbreğinin alındığını görmek aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına yorulur.

Rüyada eşinin böbreğinin alındığını görmek akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin böbreğinin alındığını görmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun böbreğinin alındığını görmek bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının böbreğinin alındığını görmek kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin böbreğinin ağrıdığını görmek fikirlerinin çatışacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments