Rüyada bir çocuğun boğulduğunu görmek

Rüyada bir çocuğun boğulduğunu görmek çok iyi şeylere, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, yağmur yağmamasına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, güzelliklere rast gelineceğine delalettir.

Rüyada bir çocuğun boğulduğunu gördüyseniz:

  • Ya da sizi duymama konusunda ısrarcı olabilirler.

Rüyada çocuğun boğulduğunu görmek isteklerine kulak vereceğine, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir çocuğun boğulduğunu görmek kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğun boğulduğunu görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir çocuğun havuzda boğulduğunu görmek bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada denizde bir çocuğun boğulduğunu görmek her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına alamet eder.

Rüyada küçük çocuğun boğulduğunu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun suda boğulduğunu görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada denizde çocuğun boğulduğunu görmek dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.