Rüyada bir çocuğun kulağını çekmek

Rüyada bir çocuğun kulağını çekmek borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, hayattan her istediğini alacağına, solan yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada bir çocuğun kulağını çekmek gördüyseniz:

  • Karşıt görüşlü kişilerle karşılaşsanız da, sonunda nerede durmak istediğinize karar vermiş olabilirsiniz.

Rüyada bir çocuğun kulağını çekmek bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine, kazancın artacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğun kulağını köpek ısırması kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğun kulağını temizlemek rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına alamet eder.

Rüyada çocuğun kulağını çekmek yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada bir çocuğun kulağını temizlemek aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun kulağını çekmek bilgi ile donanacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun kulağını ısırmak ters giden durumların düzeltileceğine, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada küçük çocuğun kulağını çekmek atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments