Rüyada bir çocuğun saçının kesilmesi

Rüyada bir çocuğun saçının kesilmesi uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, ele geçen paranın daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun saçının kesilmesi gördüyseniz:

  • Hasta ziyaretleri gibi şeylerden kaçınmalısınız.

Rüyada çocuğun saçının beyazlaması saygınlık elde edeceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına rivayet eder.

Rüyada bir çocuğun saçının kesilmesi aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, eğlenceli şekilde yaşayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun saçının beyazlaması gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun saçının dökülmesi kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun saçının uzaması adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına inanılır.

Rüyada bir çocuğun saçının beyazlaması zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kötü yönde hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğun saçının kesildiğini görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, itibarın ve makamın yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun saçının kesildiğini görmek iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.