Rüyada bir düğünde saz çalmak

Rüyada bir düğünde saz çalmak çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ana baba duası alınacağına, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bir düğünde saz çalmak gördüyseniz:

  • Fazla bilindik olmayan yolların denenmesinin ya da göz önünde olmamanın hayatın normal akışı üzerinde çok fazla etkisi olmayacağı gerçeği ortaya çıkabilir.

Rüyada düğünde kusmak dertlerin çözüme kavuşacağına, geçim derdinin biteceğine işarettir.

Rüyada bi düğünde oynamak emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada düğünde aksilikler sermaye elde edeceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde oynamak çalışmalarının beğenileceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine işarettir.

Rüyada düğünde kar yağması sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir düğünde saz çalmak ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, sorunları ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada bir düğünde olmak ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada düğünde ata binmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments