Rüyada bir duvar yıkılması

Rüyada bir duvar yıkılması ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, küslerin barışacağına, güç alacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir duvar yıkılması gördüyseniz:

  • Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da borçlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Rüyada cam duvar mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına delalettir.

Rüyada çürük duvar rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, ona şifa olmayacağına inanılır.

Rüyada yüksek duvar şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvar boyası yokluk çekmeyeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına alamet eder.

Rüyada bir duvar yıkılması borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada duvar kirlenmesi yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvar karalamak yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada duvar yumruklamak sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.