Rüyada bir erkeğin seni sırtından öpmesi

Rüyada bir erkeğin seni sırtından öpmesi üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni sırtından öpmesi gördüyseniz:

  • Gayretleriniz, karizmanız veya çalışkanlığınızla göz doldurabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin seni sırtından öpmesi hayatının rast gitmeye başlayacağına, çıkış yolları bulacağına inanılır.

Rüyada birinin seni sırtından ısırması böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin seni sırtından öpmesi dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada birinin seni sırtından vurması büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni ısırması rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin seni kıskandırması çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni araması ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yagmur

Rüyamda eskiden benden hoşlanan birini gördüm kendisi erkek arka ensemden öpüyordu beni bide beni öyle bi seviyordu ki babası zengin onun gerçek hayatta bender rüyada onun babasının arabalarından bitanesine binip sürüyordum sürekli biniyordum 1 metre sürüyor ger için iniyor biniyordum araba siyahtı ve yüksekti

İstanbul 34

Rüyamda küs olduğum arkadaşım dostum beni bir kaç kez ensemden, kafamdan öpmesi..