Rüyada bir etkinlik görmek

Rüyada bir etkinlik görmek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, bir anda yükseleceğine, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, kazançlı adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada bir etkinlik gördüyseniz:

  • Ani veya geliştirilmemiş tepkilerin bedelleri olabilir.

Rüyada bir etkinlik görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada etkinlik görmek tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, çirkin bir iş yapmaya delalet eder.

Rüyada etkinlik yapmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments