Rüyada bir gelinin vurulması

Rüyada bir gelinin vurulması sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir gelinin vurulması gördüyseniz:

  • Maddi konuların dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüyada gelinin bayılması iş dünyasında nam sahibi olunacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinin düşmesi bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına inanılır.

Rüyada gelinin görmek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına işaret eder.

Rüyada gelinin kaçması yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına alamet eder.

Rüyada gelinin vurulması musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada gelinin kaybolması anne baba duasının alınacağına, eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin dua etmesi sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada gelinin koşması çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, dünyanın kendisine galip gelmesine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments