Rüyada bir kadında sakal çıkması

Rüyada bir kadında sakal çıkması kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, birçok ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadında sakal çıkması gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren karışıklıklar, problemler ya da şaibeli durumlar iyice ön plana çıkabilir, kaynama noktasına gelebilir.

Rüyada bir kadında sakal çıkması zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, kazancının bol olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadında top sakal görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, haksızlıklara da karşı geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadında sakal olması başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına alamet eder.

Rüyada kadında sakal bıyık çıkması yeni bir başlangıç yapmaya, dertlerinin dermanına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kadında sakal çıkması büyük çaba sarfedeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir kadında sakal çıktığını görmek kendi patronu olacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadında sarı sakal görmek kötülüklere gözünü kapatmaya, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadında sakal görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, onlardan medet umacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments