Rüyada bir kadının doğurduğunu görmek

Rüyada bir kadının doğurduğunu görmek kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, bunalıma gireceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çalıştığı yerde amir olacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının doğurduğunu gördüyseniz:

  • Başka kişileri zorlayarak ya da ısrarcı olarak ilerlemeye çalışmak tartışmaları beraberinde getirebilir.

Rüyada bir kadının doğurduğunu görmek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kadının civciv doğurduğunu görmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadının doğurduğunu görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının bebek doğurduğunu görmek gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, hayallerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının domuz doğurduğunu görmek sevdiği insana kavuşacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının ikiz bebek doğurduğunu görmek çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada hamile kadının ikiz doğurduğunu görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, pek az kazanç getireceğine tabir olunur.

Rüyada başka bir kadının erkek bebek doğurduğunu görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments