Rüyada bir kadınla uzanmak

Rüyada bir kadınla uzanmak hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadınla uzanmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizde sezgileriniz ne diyorsa o şekilde ilerlemelisiniz.

Rüyada bi kadınla yatmak akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadınla güreşmek iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine yorulur.

Rüyada kadınla yüzmek böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, kazancın artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadınla boğuşmak yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kadınla yatmak yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, hem yeni yerler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadınla cilveleşmek gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kadınla şakalaşmak büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza rivayet eder.

Rüyada bir kadınla uzanmak aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments