Rüyada bir kamyon dolusu taş görmek

Rüyada bir kamyon dolusu taş görmek evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kamyon dolusu taş gördüyseniz:

  • Hayatsal dersler çıkarabileceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz.

Rüyada kamyon dolusu mal görmek kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kamyon dolusu kum görmek bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kamyon dolusu taş görmek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kamyon dolusu erzak görmek işlerinde berekete kavuşacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine delalettir.

Rüyada bir kamyon dolusu altın görmek endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada bir kamyon dolusu elma görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine tabir olunur.

Rüyada kamyon dolusu kömür görmek huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada kamyon dolusu odun görmek niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments