Rüyada bir kızdan numara almak

Rüyada bir kızdan numara almak artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kızdan numara almak gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizde, evinizde veya ikili ilişkilerinizde gerilim yaşanabilir veya duygusal tepkiler artabilir.

Rüyada bir kızdan numara almak evliliklerin bitme noktasına geleceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada kızdan numara istemek yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızdan numara almak yaşamına renk geleceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına yorulur.

Rüyada numara almak zamandan da kar edeceğine, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına rivayet eder.

Rüyada bilinmeyen numara büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada numara engelleme ele geçen kazancın artacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada numara silmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada birine numara vermek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments