Rüyada bir kızın merdivenden düştüğünü görmek

Rüyada bir kızın merdivenden düştüğünü görmek kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, sağlığını da kaybedeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına delalettir.

Rüyada bir kızın merdivenden düştüğünü gördüyseniz:

  • İşinizi veya sağlığınızı ilgilendiren konularda aksilikler veya sıkıntılar olabilir.

Rüyada bir kızın merdivenden düştüğünü görmek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada annenin merdivenden düştüğünü görmek hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine delalettir.

Rüyada ablanın merdivenden düştüğünü görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin merdivenden düştüğünü görmek işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının merdivenden düştüğünü görmek hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, kısmetlerinin ve şansının artacağına tabir olunur.

Rüyada karısının merdivenden düştüğünü görmek yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babasının merdivenden düştüğünü görmek rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada annemin merdivenden düştüğünü görmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments