Rüyada bir şeyler satmak

Rüyada bir şeyler satmak arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, yaşadığı hayatın ve allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, yokluğa düşeceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, aile saadetinin de artacağına işaret eder.

Rüyada bir şeyler satmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda sağlam başlangıçlar da yapmanız olasıdır.

Rüyada yapılamayan şeyler yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına inanılır.

Rüyada bir şeyler imzalamak yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına işarettir.

Rüyada bir şeyler taşımak böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bir şeyler satmak fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına tabir olunur.

Rüyada bir şeyler öğretmek zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına rivayet eder.

Rüyada bir şeyler anlatmak yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada bir şeyler düşürmek üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına rivayet eder.

Rüyada bir şeyler çizmek huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, arkasından gıybet edeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments