Rüyada bir silahla vurulmak

Rüyada bir silahla vurulmak dileklerin gerçekleşeceğine, güç alacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, yarardan çok zarar getireceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada bir silahla vurulmak gördüyseniz:

  • Gizli hareket etmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada silahla korkmak problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahla şakalaşmak rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla uyumak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına işaret eder.

Rüyada vurulma silahla aksiliklerin başgöstereceğine, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada silahla vurulmamak işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada silahla ava çıkmak iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada silahla vurulmak ama kan yok ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına tabir olunur.

Rüyada silahla tutuklanmak iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments