Rüyada bir tepeye çıkmak

Rüyada bir tepeye çıkmak mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, hayatın temposunun yükseleceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, kendisini keşfedeceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir tepeye çıkmak gördüyseniz:

  • Gerçekleri görmek veya ayırt etmek zor olabilir veya bir dakikadan diğerine değişen olaylar kafa karıştırabilir.

Rüyada bir tepeye çıkmak maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tepeye çıkamamak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına alamet eder.

Rüyada bir tepeye tirmanmak anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine delalettir.

Rüyada tepeye yürümek çok kötü sonuçlar doğuracağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına alamet eder.

Rüyada dik bir tepeye çıkmak rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düz tepeye tırmanmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada tepeye çıkmak kendi işinin patronu olunacağına, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına delalet eder.

Rüyada karlı tepeye çıkmak özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments