Rüyada bir yerden çıkmak

Rüyada bir yerden çıkmak huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, insanların takdirini kazanacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir yerden çıkmak gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda cinsiyetiniz ne olursa olsun erkeklerle anlaşmazlıklara açıksınız.

Rüyada dar yerden geçememek iyileşeceğine, toparlanacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına işarettir.

Rüyada yerden kan çıkması yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinin de bolluk göreceğine delalettir.

Rüyada yerden toz süpürmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine delalet eder.

Rüyada bir yerden kaçmak çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yerden su silmek aksine işe neredeyse köstek olacağına, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yerden su çıkarmak ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada bi yerden kurtulmak yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yerden su gelmesi gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, günahlarından tövbe etmeye delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments