Rüyada bir yerinden kan geldiğini görmek

Rüyada bir yerinden kan geldiğini görmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada bir yerinden kan geldiğini gördüyseniz:

  • Olmasını çok istediğiniz şeyleri elde etmenize yardım edebilecek ilginç olaylar yaşanabilir.

Rüyada bir yerinden kan geldiğini görmek geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mahrem yerinden kan geldiğini görmek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıyı yerinden sökmek sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, işlerin büyük kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada dişi yerinden çıkmak işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada her yerinden para çıkması çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dişin yerinden oynaması büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada dişlerin yerinden oynaması kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada dişinin yerinden oynaması maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments