Rüyada bir yerlerinin kesildiğini görmek

Rüyada bir yerlerinin kesildiğini görmek neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, huzur içinde yatacağına, zahmet veren işlerin artacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına alamet eder.

Rüyada bir yerlerinin kesildiğini gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler vermeden önce tekrar tekrar düşünmenizde fayda var.

Rüyada bir yerlerinin kesildiğini görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bi yerlerinin morardığını görmek arzularına ve emellerine kavuşacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada eşyaların yerlerinin değiştiğini görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yerlerinin kesilmesi şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine delalet eder.

Rüyada mezar yerlerinin değiştiğini görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada avret yerlerinin görünmesi maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına tabir olunur.

Rüyada bir yerlerinin kanaması cesaretin ve özgüvenin azalacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine işarettir.

Rüyada evin yerlerinin çatlaması dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments