Rüyada birine altın zincir takmak

Rüyada birine altın zincir takmak kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kalp kırmaya, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, yeni girişimlerde bulunacağına, adının ülke dışında yayılacağına, sıkılacağı bir haber almaya, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine inanılır.

Rüyada birine altın zincir takmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızdaki kişiler iş hayatınıza engel oluyor olabilir.

Rüyada birine altın zincir takmak birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın zincir bozdurmak endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine rivayet eder.

Rüyada altın zincir örmek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına alamet eder.

Rüyada altın zincir kopması hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, amacına ulaşmayı başaracağına delalettir.

Rüyada altın zincir görmek fesada bulaşacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine alamet eder.

Rüyada altın zincir yemek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına tabir olunur.

Rüyada boynuna altın zincir takmak sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine alamet eder.

Rüyada kırık altın zincir görmek hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine, kişinin her daim iyi anılacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.