Rüyada birine bir şeyler vermek

Rüyada birine bir şeyler vermek maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, onurlu bir hayat süreceğine, parasının ve malının artacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine bir şeyler vermek gördüyseniz:

  • Evde yapılacak değişiklikler, dekorasyon, tadilat, taşınma, alım satım v.b konuların ön planda olduğu bir süreçtesiniz.

Rüyada birine bir şeyler vermek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine bir şeyler anlatmak çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına tabir olunur.

Rüyada birine bir şeyler fırlatmak alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada birine bir şeyler öğretmek bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yapılamayan şeyler hayallerinin söneceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir şeyler öğretmek işlerin günden güne açılacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına delalet eder.

Rüyada bir şeyler imzalamak sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir şeyler düşürmek maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments