Rüyada birine gönül vermek

Rüyada birine gönül vermek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, işte de mutlu olunacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, sayılacağına, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Rüyada birine gönül vermek gördüyseniz:

  • Unutmayın, başka taraflarda işler kötü giderken insanın her zaman yaslanabileceği sağlam duvar, yakın dostlarıdır.

Rüyada birine gönül vermek duygularının karşılıklı olacağına, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine rivayet eder.

Rüyada birine gönül koymak işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine tabir olunur.

Rüyada gönül almak sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına inanılır.

Rüyada gönül koymak sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gönül ilişkisi sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gönül ismi çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gönül almaya çalışmak büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada gönül ferahlığı beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments