Rüyada birine kan takıldığını görmek

Rüyada birine kan takıldığını görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına, halsizleşeceğine, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine yorulur.

Rüyada birine kan takıldığını gördüyseniz:

  • Herkesin ihtiyaçları karşılandığında daha iş birlikçi olduklarını göreceksiniz.

Rüyada birine kan takıldığını görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada hasta birine serum takıldığını görmek uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine tabir olunur.

Rüyada birine çeyrek altın takıldığını görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada birine bilezik takıldığını görmek yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına yorulur.

Rüyada birine sonda takıldığını görmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada birine para takıldığını görmek uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine madalya takıldığını görmek hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine altın takıldığını görmek düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments