Rüyada birine kısmet bulmak

Rüyada birine kısmet bulmak içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, rahata kavuşmaya, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, iyi konumlara geleceğine delalettir.

Rüyada birine kısmet bulmak gördüyseniz:

  • Öte yandan ani aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada birine kısmet bulmak kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada bekar birine kısmet çıktığını görmek korkulan bir şeyin başa geleceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine işaret eder.

Rüyada birine kısmet çıktığını görmek bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli birine kısmet çıkması sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada kısmet görmek kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada kısmet kapanması bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kısmet açmak en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kısmet duası okumak aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, bol rızık elde edeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments