Rüyada birine uzun uzun bakmak

Rüyada birine uzun uzun bakmak azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine uzun uzun bakmak gördüyseniz:

  • Geleceğinize yatırım yapın.

Rüyada birine uzun uzun bakmak yediği ekmeğin verimli olacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine uzun uzun sarılmak rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına rivayet eder.

Rüyada ağızdan uzun uzun bir şeylerin çıkması aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kafasının boşalacağına rivayet eder.

Rüyada uzun uzun merdiven çıkmak çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına işarettir.

Rüyada uzun uzun ağaçlar görmek büyük tartışmalar yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun saçını uzun görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına yorulur.

Rüyada uzun uzun otlar görmek sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada biriyle uzun uzun konuşmak beklentilerin boşa çıkmayacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments