Rüyada birini gıcık etmek

Rüyada birini gıcık etmek ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, hayat kalitesinin de yükseleceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına tabir olunur.

Rüyada birini gıcık etmek gördüyseniz:

  • Etrafı dikkatle dinlemenizde fayda var.

Rüyada birini gıcık etmek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına rivayet eder.

Rüyada gıcık olduğun birini dövmek inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına alamet eder.

Rüyada gıcık olduğun birini görmek kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, bir konuda destek alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gıcık aldığın birini görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gicik olmak imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliye gıcık olmak ele geçen fırsatların heba edileceğine, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gıcık tutması fakirlik yaşayacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada birinden gıcık almak nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments