Rüyada birini toprakta görmek

Rüyada birini toprakta görmek hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini toprakta gördüyseniz:

  • Maddi açıdansa, belli planlar dahilinde hareket etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

Rüyada birini toprakta görmek altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, kendisi için mal mülk alacağına delalettir.

Rüyada toprakta yatan birini görmek dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada toprakta gül görmek ruhsal korkularından da arınacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına inanılır.

Rüyada toprakta çalışmak çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toprakta oturmak hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına rivayet eder.

Rüyada toprakta diş görmek güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, adından konuşulur olacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprakta uyumak işlerinin hal yoluna gireceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına yorulur.

Rüyada toprakta yatmak atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments