Rüyada birini yaşından genç görmek

Rüyada birini yaşından genç görmek hedeflerini tutturamayacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına delalet eder.

Rüyada birini yaşından genç gördüyseniz:

  • Diğerlerinin düşüncelerinin sizi planlarınızı uygulamaktan alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Rüyada birini yaşından genç görmek artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada birini yaşından küçük görmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada yaşından küçük olmak hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşından büyük biriyle evlenmek maddi güç elde edeceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın birini genç görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada birini genç ve güzel görmek eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, tutulan yolun isabetli olacağına yorulur.

Rüyada birini daha genç görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, tüm arzularının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birini genç görmek korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments