Rüyada birinin ayak kokusu

Rüyada birinin ayak kokusu borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, kötü haberler alınacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, önünün açılacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin ayak kokusu gördüyseniz:

  • Belli koşullarınızı dayatma dürtünüz artabilir.

Rüyada birinin ayak kokusu çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına rivayet eder.

Rüyada birinin ayak öpmesi yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin ayak uzatması evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine işaret eder.

Rüyada birinin ayak bileğini görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin ayak tırnağını kesmek böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamet eder.

Rüyada birinin ayak bileğinin kırılması neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine delalet eder.

Rüyada birinin kurana ayak basmak iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin ayak tırnaklarını kestiğini görmek istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments